Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O1- jak zdemontować filtr paliwa - wyjąć go z zacisków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O1- jak zdemontować filtr paliwa - wyjąć go z zacisków

    Zamieszczone przez kowal 2002
    te płytki to rozumiem, że są 700MB ( 80 minut )
    oczywiście, że tak.

    no to popróbuje nagrać w tym mniejszym napędzie. zamelduje się po "operacji" :wink:

    [ Dodano: Sro 21 Sty, 09 18:57 ]
    podczas moich testów z płytami i prędkościami odkryłem coś ciekawo co na pewno przyczynia się do złego odbioru lub jak u mnie, częstego zawieszania się CD-ków z plikami mp3. otóż STREAM rysuje płyty :idea: :shock: i to jest udowodnione, i skoda auto poland o tym wszystkim wie. ciekawa historyjka...nie pozostaje nic innego jak wymiana radia/posiadam jeszcze gwarancje :lol: /, i wymieniać do bólu aż się trafi na sztukę co nie rysuje. jutro walę do ASO. :evil:
    4x4 2.0 AZJ Adventure

  • #2
    O1- jak zdemontować filtr paliwa - wyjąć go z zacisków

    mam silnik 2.0 fitr paliwa jest na jakis patentowanych zaciskach - jak go zdjec zeby nie zniszczyć zacisków?

    Grześ
    Grzegorz, Octavia 1, 1.9 TDI, 2005r

    Komentarz


    • #3
      U mnie w 1,9 TDI też są zaciski, nie wim czy takie same, ale wystarczyło kombinerkami ścisnąć wystające końcówki i bez problemu ściąga sie gumę - te zaciski są sprężynowe. Z tego co widzę, to w moim autko wszędzie one są, jedne mniejsze, jedne większe, ale zasada ta sama.
      Pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        gregziel, U mnie na filtrze są takie plastikowe. Trzeba było do zdjęcia 2 małe śrubokręty wsadziś w szczeliny i wyskakiwała złączka.
        A6 Avant 1.9 TDI AVG - przedlift
        AR 156 SW 1.9 JTD 16V - półlift
        O1 Combi 1.6 MPI BFQ - polift
        -------------------------------------------------
        Dysponuję kasownikiem do poduszek VAG

        Komentarz


        • #5
          Tej złączki nie wyciąga się , wystarczy ją wcisnąć do środka i pociągnąć za przewód. A wczesniej dobrze jest ją spryskać jakimś srodkiem penetrującym .

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X